Blog a kriptovalutákról - oldalon 8

Mi az a kriptovaluta bányász és hogyan kell bányászni a kriptovalutákat?

Az emelkedő áramárak és a kriptovaluta-bányászok nem tántorították el a bányászokat. Új hálózati teljesítményrekordok születnek, és a bányászközösség egyre erősebb. Mik azok a kriptovaluta bányászok és hogyan kell bányászni a kriptovalutákat?

Olvass tovább

Kantor Bitcoin a hely, ahol a leggyorsabban kriptovalutákat vásárolhat. Tudja meg, hogyan működik a csere, miben jobb, mint egy kriptopénzváltó, és mennyibe kerül a leggyorsabb csere.

Wypłacaj z BitClude w bankomatach!

2020-04-30

Po zeszłotygodniowych wzrostach na kryptowalutach chyba nie ma takiej osoby, której nie kusiło by aby wydać chociaż część z zarobionych środków. Jak jednak wypłacić szybko środki z bitcoin?

Badania nad Bitcoinem w Tajlandii

2020-04-04

Aktualnie NECTEC jest na etapie poszukiwania partnerów do przeprowadzenia testów na mniejszej skali, aby sprawdzić wydajność i bezpieczeństwo systemu. Jak takie rozwiązanie wpłynie na rynek kryptowalut w Tajlandii?

Dlaczego warto kupić Bitcoina?

2020-03-18

Czy warto kupić Bitcoina - walutę, która od lat cieszy się niesłabnącą popularności? Zdaniem wielu inwestorów tak, dlatego przeanalizujmy wpływ Bitcoina na rynek kryptowalut.

Czym jest adres Bitcoina i jak go uzyskać?

2020-03-14

Kryptowaluty nie są fizycznym środkiem płatniczym, a jednak można z ich udziałem dokonywać transakcji. Właśnie do tego potrzebne są adresy Bitcoin, które nadaje się w formie indywidualnego i jednostkowego numeru. Można powiedzieć, że to odpowiednik internetowego konta bankowego.

Mining Bitcoina - co to jest i jak przebiega?

2020-03-12

W tym artykule dowiecie się, dlaczego tak jest i jak wygląda proces kopania Bitcoina.

Czym jest Lightning Network?

2020-03-10

Czy transakcje oparte na Bitcoinie mogą być prawie natychmiastowe i prawie bezkosztowe? Od kiedy Bitcoin jest związany z Lightning Network jest to realne. Co więcej, potwierdzenie transakcji zajmuje znacznie mniej czasu, a koszty są znikome.

Jak zarabiać i inwestować na Bitcoinach?

2020-03-08

Jak zarabiać i inwestować na Bitcoin? Zanim zdecydujesz się na ulokowanie kapitału w kryptowalutach, musisz zapoznać się z podstawowymi prawami, jakimi rządzi się ten rynek.

Czym jest fork Bitcoina?

2020-03-06

Chcąc odpowiedzieć na pytanie, czym jest fork Bitcoina, najpierw trzeba wrócić do podstawowych zasad, jakimi rządzi się blockchain, bo tylko w ten sposób będziemy w stanie wyjaśnić to zjawisko.

Dlaczego cena Bitcoina spada?

2020-03-04

Kursy nieustannie rosną i pikują w dół. Nie inaczej jest w przypadku najpopularniejszej kryptowaluty. Aktualna cena Bitcoina zaliczyła ogromny spadek. Dlaczego tak się stało?

Bitcoin - ile będzie wart? Prognozy cen

2020-03-02

Prognozy Bitcoin - ile będzie wart? Jedni nie widzą w nim potencjału, za to inni są pewni, że to nie koniec popularności Bitcoina. Kto ma rację?