view.session.affiliate = 0; saveState(view);
Create a free account
:

I declare that I am over 18 years of age and accept the regulations and privacy policy
I consent to the processing of my personal data for the purpose of sending the ordered commercial information (...) more

Something went wrong

We have sent a verification e-mail to the address . Click the link in the message to get started!

Zostań KryptoInwestorem

Egera to ponad

20 000

zadowolonych klientów

Status Małej Instytucji Płatniczej

Bitclude (Egera) jako pierwszy biznes, otwarcie związany z kryptowalutami, otrzymał status Małej Instytucji Płatniczej. Co to oznacza dla Ciebie, drogi użytkowniku? Biznes zgodny z PSD2 to pełne bezpieczeństwo, ale Instytucja Płatnicza jest czymś więcej - to pewność bezpieczeństwa i nienaruszalności środków użytkowników na rachunkach płatniczych! Licencja to również znak tego, że jesteśmy w pełni transparentnym biznesem, który podlega polskiej kontroli finansowej.

Tożsamość weryfikuje sztuczna inteligencja

Od korzeni jesteśmy nastawieni na pełną innowację. Tworzona przez nas platforma rozwiązywała problemy, które dławiły społeczność kryptowalut w 2017. Jednym z najbardziej palących problemów tamtego okresu były ręczne weryfikacje tożsamości, które trwały nawet 3 do 4 dni! Bitclude jako pierwsza platforma w Europie środkowo-wschodniej wprowadził zautomatyzowaną weryfikację opartą o sztuczną inteligencję, która obecnie jest standardem wśród większych platform.

Akceptujemy lokalne waluty FIAT

Status prawny Bitclude (Egera) umożliwia nam wymianę kryptowalut w parach do złotówek. Dzięki temu szybkie kupno i sprzedaż oraz transakcje z kont i na konta bankowe są szybkie, bezpieczne i proste!

Na Bitclude znajdziesz wiele różnych kryptowalut

Bitclude (Egera) to prężnie rozwijająca się giełda kryptowalut. Autorski portfel Gringott, wraz z systemem szybkiego listingu, który wprowadziliśmy wraz z Egerą, umożliwia nam szybkie dodawanie nowych par z altcoinami. Obecnie na platformie znajdziesz takie kryptowaluty jak Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Dogecoin i Ripple, ale możemy Ci obiecać, że lista szybko się zwiększy!

Dogecoin logo
Ethereum logo
Ripple logo
Litecoin logo
Bitcoin logo

Księgujemy przelewy 24/7

Finanse to nasz chleb powszedni od ponad 10 lat, dlatego system wpłat dopracowaliśmy do perfekcji. Kryptowaluty kupisz o każdej porze - w zaledwie parę minut. Wszystko jest możliwe dzięki najszybszym wpłatom i błyskawicznemu księgowaniu.

Nasi użytkownicy obrócili już ponad 350M PLN

Naszej platformie zaufało ponad 20 000 użytkowników, którzy obrócili ponad 350 mln pln od 2019 roku! Żadna nagroda czy agencja nie może się równać ze świadectwem użytkowników, którzy inwestują na Bitclude (Egerze) od 2019 roku!

Błyskawiczne opcje wpłaty

Hub rozliczeniowy BCPayments, który również posiada status Małej Instytucji Płatniczej, dostarcza bezpieczny, szybki i intuicyjny dostęp do zróżnicowanych instrumentów płatniczych. Dzięki temu na Egerę wpłacisz środki w taki sposób, jaki najbardziej lubisz.

Na Bitclude wypłacisz szybciej niż inni

Na Egerze nie tylko wpłaty są błyskawiczne - równie szybko wyciągniesz swoje środki i to w taki sposób, jaki tylko zechcesz! Wypłata gotówki w bankomacie? A może przelew bezpośrednio na konto bankowe? Wybierz swój sposób i wykorzystaj pełen potencjał Egery!

Całodobowy dział wsparcia

W trosce o komfort użytkowników zapewniamy całodobowy dział wsparcia, który pomoże w rozwiązaniu każdego palącego problemu, z jakim możesz się zmierzyć. Nasze wsparcie to Twoje bezpieczeństwo środków, komfort i szybko rozwiązane problemy!

Środki użytkowników są bezpieczne i ubezpieczone

Status MIP umożliwia nam pełną ochronę środków użytkowników platformy ze strony prawnej. Jednak to nie jedyne zagrożenia czyhające w sieci - nasz portfel Gringott zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa środków, ale co ważniejsze - Gringott jest w pełni transparentny dla użytkowników i gwarantuje pełne pokrycie. Nie musisz wierzyć nam na słowo, każdemu użytkownikowi Egery udostępniamy narzędzie do audytowania pokrycia, za pomocą którego może sprawdzić czy jego środki rzeczywiście znajdują się na portfelu.

Zaufaj profesjonalistom

Platforma Egera, czyli ekosystem składający się z Bitclude, BCPayments i Gringotta są tworzone przez doświadczonych deweloperów, którzy w świecie kryptowalut są od niemalże samego początku. Tak! Mamy 9 lat doświadczenia w tworzeniu i zabezpieczaniu rynków finansowych związanych z kryptowalutami. Nasze doświadczenie, to Twoja gwarancja bezpieczeństwa, szybkości wymiany i ogromnej wygody na Egerze!